BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szolgáltató központot is hozna a Morgan Stanley

Matematikai kutatási részlege mellett egy másik, 400 főt foglalkoztató szolgáltató központ létesítését is tervezi hazánkban a Morgan Stanley - írja a Népszabadság.

2006. március 27. hétfő, 08:10

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Kordás László, a munkaügyi tárca politikai államtitkára a lapnak elmondta: az állam képzési támogatással kívánja segíteni a New York-i székhelyű cég két magyarországi beruházását. Az egyik a kötvénypiaci kutatóközpont, amely a társaság intézményi kötvényekre irányuló üzleti tevékenységében meghatározó modellezési feladatokat látja majd el. A másik a Közép- és Kelet-Európai Üzleti Folyamatok Szolgáltató Központ, amelybe a Morgan Stanley a jelenleg globálisan működő információtechnológiai, pénzügyi és számviteli, valamint működtetési funkcióit telepítené. (Nszab. 16. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet