Három németországi üzemének egyikét év végéig Veszprémbe telepíti a Balda AG. Az indoklás szerint a mobiltelefonok borításának lakkozásával foglalkozó német cég az áttelepítéssel kíván közelebb kerülni megrendelőihez, a hazánkban, illetve a régióban telefongyárakat üzemeltető Nokiához és Siemenshez. A Balda tervei szerint a magyarországi üzem 80-100 dolgozóval már idén megkezdi a termelést. (VG 14. old.)
