A Magna Steyr 400 millió eurós beruházással évi 150 ezer gépkocsi előállítására képes autógyárat építene - adta hírül a Wirtschaftsblatt. Az osztrák cég hazánkba vagy Szlovákiába telepítené gyáregységét. Úgy tudni, hogy a BMW, a Saab és a DaimlerChrysler megbízásából évente összesen 200 ezer autó előállító Magna Steyr jövő év első felében dönt a beruházás helyszínéről. Szakértők szerint a 3 ezer új munkalehetőséget teremtő gyár megszerzésére Tatabányának van a legnagyobb esélye. (NG 1., 2. old., VG 1., 11. old.)
