BUX 139092.21 -0,15 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Cafeteria: jön az Erzsébet-utalvány

Fogyasztásra kész étel vásárlására Erzsébet-utalványt kaphatnak a munkavállalók béren kívüli juttatás keretében az adótörvényekhez zárószavazás előtt, az Alkotmányügyi bizottság által benyújtott módosító javaslatcsomag szerint.

2011. november 21. hétfő, 15:18

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Erzsébet-utalvány a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány által papír alapon vagy elektronikus formában kibocsátott, fogyasztásra kész étel vásárlására felhasználható utalvány.

A javaslat úgy szól, hogy a fogyasztásra kész étel vásárlására jogosító utalvány 2012. január 1-jétől kizárólag a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány által kibocsátott Erzsébet-utalvány lehet. Jövő év december 31-ig az Erzsébet-utalvány melegkonyhás vendéglátóhelyeken étkezési szolgáltatás vásárlásra is felhasználható.

A javaslat szerint az utalvány részletes szabályait ezután fogják kidolgozni kormányrendeletben. A parlament hétfőn délután tartja a jövő évi adótörvények zárószavazását.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet