Az egyre növekvő kereslet miatt harminc százalékkal növeli szalámigyártó és -érlelő kapacitását az olasz Pedranzini és Ruffini család tulajdonában lévő, kaposvári székhelyű Kométa '99 Zrt. Bódi Krisztina, a társaság marketingigazgatója szerint a korábbiaknál jóval kevesebb energia felhasználásával működő, úgynevezett szalámiérlelő cellákat is építenek. A beruházás lehetővé teszi azt is, hogy a társaság még az idén új, három hónapos érlelési idejű termékekkel is piacra tudjon lépni. Bódi elmondta: a döntés hátterében az áll, hogy a hosszan érlelt, magas minőségű termékek iránt az utóbbi időben jelentősen nőtt a kereslet. A Napi információja szerint a cég még az idén további kapacitásbővítő beruházásokat is előkészít, ám ezek indításáról csak a piaci folyamatok tükrében döntenek. A Kométa a tavalyihoz hasonló árbevétel-növekedésben bízik. Bár a jelenleg mintegy 600 dolgozót foglalkoztató társaság a mérleg elfogadásáig nyereségadatokat nem kíván közölni, a Kométa eredményes működésére utal, hogy a közelmúltban a havi bruttó 130 és 160 ezer forint között kereső dolgozók 3,5 százalékos alapbéremelést kaptak. A társaság az elmúlt évek során több mint 2 milliárd forintot költött különböző technikai, illetve technológiai beruházások megvalósítására, illetve új termékek piaci bevezetésére.
