BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Multiplatform- tartalmakra erősít a Telekom

2010. március 7. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Új szolgáltatásokkal bővül a Magyar Telekom és az Origo "zöld" csatornája: az OzoneNetwork teljes műsorfolyama mától a televíziós és az internetes adás mellett elérhető a mobiltévérendszereken is.
Az OzoneNetwork jelenleg közel egymillió háztartásban mintegy 2,5 millió néző számára érhető el, a T-Home iptv-szolgáltatás nézettségi adatai szerint a csatorna a tematikus adók között a negyedik helyért versenyez a Spektrum csatornával. A most bejelentett újításokkal együtt az OzoneNetwork műsorait a társaság iptv-előfizetői utólag is ingyenesen érhetik el.

A televízió-szolgáltatás a Magyar Telekom három képernyős stratégiájának legdinamikusabb elemévé vált azután, hogy a társaság tavaly októberben bejelentette multiplatform-alapú csatornáinak indítását - mondta a Magyar Telekom stratégiai és üzletfejlesztési vezérigazgató-helyettese. Pataki Róbert emlékeztetett arra, hogy a távközlési vállalat már tavaly is jelentős mértékben növelte részesedését a magyarországi televíziós műsorterjesztési piacon, ahol a Magyar Telekom jelenleg a második legnagyobb szolgáltatónak számít.

Novák Csaba
Novák Csaba

Ez is érdekelhet