Ugyan küzdelmes éven van túl a mosonmagyaróvári székhelyű Kaiser Food Élelmiszer-ipari Kft., a korai és szigorú válságmenedzsmentnek köszönhetően az elmúlt hét év legjobb eredményével és több mint ötmilliárd forint árbevétellel zárta 2009-et. A még 2008 novemberében bevezetett szigorú költséghatékonysági intézkedések és a mintegy 40 fős leépítés nyomán nyereséges volt a cég: a meglévő piacait is meg tudta tartani, sőt a hipermarketszegmensben növelni is tudta értékesítését. Ez egy olyan évben, amikor több mint 150 húsipari vállalkozás ment tönkre, szép eredmény. Ugyanakkor idén már annak is örülünk, ha a tavalyi forgalmat tartani tudjuk, bár az nagy könnyebbséget jelent, hogy a cég finanszírozási háttere stabil, és tavaly sikerült lefaragni a hitelállományból is - mondta a Napinak Réti Attila, a cég ügyvezető igazgatója, többségi tulajdonosa.
Véleménye szerint 2010-ben még nem lehet az előző évi - a vezetőséget is érintő - létszámcsökkentést "visszatölteni". Az élelmiszer-fogyasztásban féléves késéssel mostanra jelent meg a válság hatása: ugyan már az őszi hónapokban érződött, 2010. januárra elérte a 10 százalékot a visszaesés. A hagyományosan gyengébb forgalmú téli hónapokban a visszaeső rendelésállomány mellett tovább súlyosbítja a magyar élelmiszer-ipari cégek helyzetét a hidegutalványok megadóztatása. Ez az intézkedés több száz milliárd forintot vesz ki az ágazat zsebéből - véli Réti.
Az ügyvezető szerint az év egyik legnagyobb kockázatát a partnercégek, beszállítók vagy a kiskereskedők esetleges bedőlése jelentheti. A korábbinál is jobban odafigyelnek majd a szerződéskötésre és a kinnlevőségek kezelésére. A cég az idén több új termékkel jelentkezik, köztük egy kifejezetten húsvétra szánt újdonsággal. Ezen túlmenően újraindítják a magyar gyártású termékek népszerűsítését célzó kampányukat is.
