BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rozgonyi Krisztina az NHH új elnöke

2010. január 31. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Bajnai Gordon miniszterelnök február 1-jei hatállyal Rozgonyi Krisztinát nevezte ki a Nemzeti Hírközlési Hatóság (NHH) Tanácsának elnökévé. A január 31-ével távozó Pataki Dániel helyét átvevő Rozgonyi 2004 óta tagja, 2006 ősze óta pedig alelnöke az NHH Tanácsának. Az új elnököt a kormányfő a Pataki megbízatásának végéig terjedő időre nevezi ki, így Rozgonyi Krisztina megbízatása 2013. december 31-éig szól. "Célom, hogy az NHH irányításom alatt megőrizze szakmai függetlenségét, hírnevét és továbbra is az egyik példamutató intézménye maradjon a magyarországi szabályozói szektornak" - mondta kinevezése kapcsán az NHH új elnöke, s egyben leszögezte, hogy egyre nagyobb hangsúlyt szeretnének helyezni a szabályozott területeken a tudatos fogyasztás feltételeinek kialakítására.

Novák Csaba
Novák Csaba

Ez is érdekelhet