BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új, női tévét indít a TV2 tulajdonosa

2009. december 16. szerda, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A németországi ProSiebenSat.1 angliai leányvállalata január 1-jén indítja el új tévécsatornáját Magyarországon. A korábbi tervekkel ellentétben az új, női célcsoportnak szóló televízió nem TV3, hanem FEM3 néven indul, részben azért, mert az SBS Broadcasting Networks Ltd egy Magyarországon még nem ismert, de a cégcsoporton belül már sikeres brandre, a FEM-re kívánja alapozni a csatornát. A kezdetben mintegy egymillió magyarországi háztartásban fogható csatorna névválasztását ezenfelül az is indokolttá teszi, hogy a londoni székhelyű műsorszolgáltatóhoz több jogi észrevétel is érkezett a korábban tervezett név használatával kapcsolatban, így a későbbi jogi vitákat elkerülendő az SBS nem TV3 néven kezdi meg a műsorszolgáltatást.

Novák Csaba
Novák Csaba

Ez is érdekelhet