Internetes rádióként folytatja működését a Danubius - olvasható a volt országos kereskedelmi adó honlapján. "Újraindulunk! Hallgass bennünket online!" - biztatják egykori közönségüket, a debütálás időpontjának megjelölése nélkül. A Danubius Rádió 12 év után november 18-án távozott az éterből, miután az Országos Rádió és Televízió Testület által kiírt pályázaton a Class FM nevű adóval pályázó Advenio Zrt. nyerte el az általuk használt frekvenciát. A Sláger Rádió amerikai tulajdonosa nemrégiben jelentette be, hogy kivonul Magyarországról, ennek megtörténtéig ez az adó is az interneten sugározza tovább műsorát - írta az MTI.
