BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bővítik a győri ipari parkot

2009. november 15. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Két-három éven belül várhatóan újabb 15-20 cég kezd zöldmezős beruházásba a győri ipari park területén, ahol jelenleg 82 vállalkozás több mint hatezer főt foglalkoztat - erősítette meg lapunk információit Balogh László, a Győri Nemzetközi Ipari Park Kft. ügyvezető igazgatója. Cégneveket egyelőre nem kívánt említeni, azt elmondta, hogy több beruházóval már meg is állapodtak a telekvásárlásról. Közülük többen a jövő év első felében kezdenek építkezni, a társaság ezért a jelenleg mintegy 158 hektáros területet 17,5 hektárral bővíti. Az összesen 650 millió forint értékű fejlesztés, az infrastruktúra teljes kiépítése a Nyugat-dunántúli Operatív Program 137,6 millió forintos támogatásával valósulhat meg.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet