Két-három éven belül várhatóan újabb 15-20 cég kezd zöldmezős beruházásba a győri ipari park területén, ahol jelenleg 82 vállalkozás több mint hatezer főt foglalkoztat - erősítette meg lapunk információit Balogh László, a Győri Nemzetközi Ipari Park Kft. ügyvezető igazgatója. Cégneveket egyelőre nem kívánt említeni, azt elmondta, hogy több beruházóval már meg is állapodtak a telekvásárlásról. Közülük többen a jövő év első felében kezdenek építkezni, a társaság ezért a jelenleg mintegy 158 hektáros területet 17,5 hektárral bővíti. Az összesen 650 millió forint értékű fejlesztés, az infrastruktúra teljes kiépítése a Nyugat-dunántúli Operatív Program 137,6 millió forintos támogatásával valósulhat meg.
