Munkaügyi perek sorát indította el a BKV Zrt. korábbi, főként vezető beosztású alkalmazottaival szemben: a közlekedési vállalat visszaköveteli azokat a végkielégítéseket, amelyek mértéke a cég közleménye szerint a "jó erkölcsbe ütközik". A Fővárosi Munkaügyi Bíróságon a BKV 31 korábbi dolgozója ellen indított eljárást: polgári peres úton akarja visszaszerezni volt dolgozóitól a kamatokkal terhelt összegeket, amelyek együttes értéke meghaladhatja a százmillió forintot is.
