BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Saját tévéadó Gyárfásnak

2009. október 19. hétfő, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kábelen és műholdon terjesztett tévécsatorna nyilvántartásba vételét kérte a médiahatóságtól Gyárfás Tamás, a Nap-kelte producere, aki emellett már működő adóval is tárgyal - írta az MTI. Gyárfás első számú forgatókönyve az, hogy az egy hónapja szerződést bontó Magyar Televízióban "győz a józan ész", ami egyet jelent a jogszerűség helyreállításával, és reggeli műsora visszatérhet az MTV képernyőjére. Arra az esetre, ha ez nem történik meg, már tárgyalnak egy - megnevezni nem kívánt - műholdas csatornával arról, hogy nekik készítenének műsort. Egy önálló televízió indítását sem zárja ki a producer, amiben "jelentős távolságot tartanának a politikától". Az eddig megkeresett másfél tucat, volt nap-keltés munkatárs egyike sem utasította el az ajánlatot - tette hozzá.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet