BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Videoton is szállítana a Mercedesnek

2009. október 19. hétfő, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Miután a Videoton Holding Zrt. hosszú évek óta a térség egyik legnagyobb autóipari szerződéses gyártója, nagyon bízunk benne, hogy jelentős volumenű megrendelést kapunk a Mercedes új kecskeméti üzemétől - mondta lapunknak Sinkó Ottó vezérigazgató. Az előjelek biztatók, hiszen az eddigi beszállítói előminősítések során pozitív visszajelzéseket kapott a cég, amelynek egységei a különböző elektronikai, préselt, illetve megmunkált fém alkatrészektől kezdve a gyártóberendezéseken át a tároló elemekig sok mindent tudnak szállítani egy autógyár számára. A cégcsoport abban bízik, hogy a Mercedes által alkalmazott üzleti modell nyitottan és támogatóan kezeli majd a hazai cégeket, legalább Tier 2-es szinten, azaz a hazai cégek a gyár közvetlen beszállítóinak dolgozhatnak (Napi, 2009. október 19.).

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet