Logisztikai akciótervet készített a Nemzeti Fejlesztési és Gazdasági Minisztérium, amely több húzóágazatnak tartott (autóipar, it és gyógyszeripar) területen kíván testre szabott segítséget nyújtani. A logisztika területén nagyságrendileg 30 ezer vállalkozás működik, java részük egyszemélyes fuvarozó, egyéni vállalkozó - mondta Mester Zoltán, az NFGM szakállamtitkára.
Az akcióterven belül az a cél, hogy Magyarország 2013-ra a kelet-közép-európai térség logisztikai centrumává váljon. Ennek részeként a vasúti infrastruktúra fejlesztésének keretén belül a záhonyi térség 37,9 milliárd forint értékű fejlesztésétől és több, a logisztikai központ fejlesztésére irányuló korszerűsítéstől várnak jelentősebb változást. Emellett kiemelt elem a közúti áruszállítás keretén belül egy középtávú díjstratégia kialakítása is - ez például a használatarányos útdíj bevezetését is jelentheti, bár ez fokozatosan, nem egyszerre történne. Szeptember végére csak az átalakításra vonatkozó alapelveket kell kialakítania az érintett minisztériumoknak, vagyis a közlekedési, a pénzügyi és a környezetvédelmi tárcának.
Az uniós források körében a gazdaságfejlesztés operatív program keretén beül a hétéves periódus alatt 28,4 milliárd, a közép-magyarországi operatív program keretében 1,86 milliárd, a közlekedésfejlesztési operatív program keretében pedig 1,9 milliárd forint támogatást használhat fel a szektor. Emellett a RoLa fuvarozást a központi költségvetésből finanszírozza az állam, ami az idén 2,98 milliárd forint.
