A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Edelényben 500 millió forintos beruházás keretében az Eclipse-Print Kft. olyan környezetbarát nyomdagépeket szerzett be, amelyek hosszú távon biztosítják az üzem működését. Princ Alexander, az edelényi üzem igazgatója szerint a technológiai váltás növelheti a piaci versenyképességet, amellett hogy javulnak a dolgozók munkakörülményei is. A nyomda hosszú távú működésének elengedhetetlen feltétele volt a szitanyomás új, ofszet technológiával történő kiváltása. Az eszközbeszerzéshez uniós pályázati forrásokat is igénybe vettek: az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával 150 millió forintos támogatást nyertek el, a fennmaradó összeget a cég önerőből állta.
