BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szeptemberben jön a T-Home

2008. augusztus 21. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Telekom szeptember 8-án vezeti be a vezetékes szolgáltatásokat összefogó T-Home márkát, ezzel párhuzamosan megújul a vállalati, valamint a lakossági és az üzleti mobilszolgáltatások márkája is. A T-Home az eddig T-Com, T-Online és T-Kábel néven ismert üzletágak szolgáltatásait váltja fel, az új márka lefedi az összes, az otthonokhoz kapcsolódó vezetékes kommunikációs és szórakoztató szolgáltatást. A magyarországi márkaváltással az MTelekom igazodik tulajdonosa, a Deutsche Telekom márkastruktúrájához. A váltást követően nem szűnik meg, de megújul a vállalati "T", amely a T-Home, T-Mobile és a korábban már frissített T-Systems ajánlati márkákat összefogó védjegyként működik majd. Megújul a lakossági és üzleti mobilszolgáltatásokat összefogó T-Mobile is, a T-Systems továbbra is a vállalati infokommunikációs megoldások és szolgáltatások márkájaként működik majd. A márkaváltással a társaság egyszerűbb, az ügyfeleknek átláthatóbb struktúrát kíván létrehozni. A távközlési csoport ma induló nagyszabású imázskampányának hirdetéseit a McCann Erickson Budapest ügynökség készítette.

Novák Csaba
Novák Csaba

Ez is érdekelhet