BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Graphisofthoz költözött az SAP

2007. március 22. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tegnap az SAP Labs Hungary (SAP) Kft. hivatalosan is megnyitotta új irodaépületét a Graphisoft Parkban. A mintegy nyolcezer négyzetméteres központ az elsősorban it-cégeknek otthont adó Graphisoft Park legújabb fejlesztése. Az 2005 májusában még 70, az idén év végéig várhatóan már 250 szoftverfejlesztővel dolgozó vállalat budapesti központjának fő tevékenységi területe az ellátásilánc-kezelés, a vállalati erőforrás-tervezés, a gyártó iparágak számára fejlesztett megoldások, valamint a globalizációs szolgáltatások. A német hátterű vállalatnak jelenleg több mint 120 ország mintegy 38 ezer vállalata futtatja szoftvereit.

Rozgonyi György
Rozgonyi György

Ez is érdekelhet