BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Idén duplázna a Saab

2006. március 2. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A tervek szerint a 2005-ös szinthez képest idén másfél-, kétszeresére növeli eladásait a Saab magyarországi márkaimportőre, a Polar Mobil Kft., amely 2006-ban minimum 300, de inkább 400 új jármű eladásával számol. Ehhez egyrészt az idén tovább gyarapodó modellpaletta, valamint az újabb egységekkel bővülő márkahálózat ad jó alapot, illetve a januári forgalom, amelynek növekedési aránya megegyezik a svéd márka összeurópai, mintegy 20 százalékos bővülésével – mondta Andrew Prest. A Polar Mobil ügyvezető igazgatója a tavaly visszaeső forgalmat azzal magyarázta, hogy a márkahálózatot az európai uniós elvárásoknak megfelelő létesítmények létrehozásával szinte teljesen újra kellett építeni. A fővárosin kívül egyébként jelenleg Nyíregyházán, Pécsett és Kecskeméten működnek Saab-szalonok, idén tavasztól pedig Székesfehérvárott, majd később várhatóan Győrött is megkezdi tevékenységét egy-egy új márkakereskedés.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet