BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Sportkórház lett a legjobb

2006. január 10. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Országos Sportegészségügyi Intézet, azaz a Sportkórház lett az év kórháza a HáziPatika.com által szervezett internetes szavazáson. Szeptembertől december végéig bárki értékelhette a világhálón bármelyik magyar intézetet, összesen öt kategóriában (ápolás, ellátás, infrastruktúra, környezet, orvosszakmai ellátás). Az említett időszak alatt 63 ezer szavazat érkezett és a Sportkórház három kategóriában is az első lett, így egyértelműen nyerte az összetett versenyt. Mindez megtisztelő, hiszen ez alkalommal a betegek értékeltek – mondta a NAPI Gazdaságnak Berkes István, a Sportkórház főigazgatója. Ugyanakkor az erkölcsi elismerés várhatóan kedvezően hat majd a meglévő vagy leendő támogatókra is, sőt valószínűsíthető, hogy megnő az intézmény forgalma is, így végül a cím gazdasági szempontból is értékes lehet. A Sportkórház egyébként a szaktárca tulajdonában van, idén 97 millió forintot költenek a rekonstrukciójára.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet