BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egyelőre nem kell hólánc

2006. január 4. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Szerda 14 órától – tekintettel a javuló időjárásra – hólánc nélkül is beléphetnek a külföldi autósok Magyarország területére – adta hírül a Határőrség Országos Parancsnoksága. A közlemény szerint a határátkelőkhöz kihelyezett „hólánc használata kötelező” táblákat – újabb hatályba lépésig – letakarják, illetve elfordítják, így azokat később könnyen vissza lehet állítani. A hólánchasználatról az időjárás alapján a helyi és területi szervek döntenek majd.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet