BUX 139231.16 -0,05 %
OTP 45340 0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megkezdte a munkaerő-toborzást a hatvani Bosch

2005. december 11. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mielőbb szeretné a hatvani üzemében jelenleg dolgozó mintegy 2300 munkatárs létszámát további ezerrel gyarapítani a Robert Bosch Elektronikai Kft., a társaság ezért a hétvégén nyílt napot rendezett. A rendezvényen több mint száz gépész- és villamosmérnök vett részt, akiknek közel fele a helyszínen be is adta jelentkezését – mondta lapunknak Schmiedt László, a cég humánpolitikai igazgatója. Mindez azért vált aktuálissá, mert a tavaly mintegy 13,5 millió eurós beruházással elkészült harmadik üzemcsarnokban 20 millió euróból újabb gyártósorokat alakítottak ki, s a termelés felfuttatásához keresik a munkatársakat – tette hozzá Raveczki Róbert, a magyarországi Bosch-csoport kommunikációs menedzsere. Az eddigi járműelektronikai berendezések mellett idén újabb termékek – kormányrendszer-vezérlések – gyártását kezdte meg a cég.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet