Tovább növelte az idei – áprilistól számított – pénzügyi év első féléves árbevételét a Konica Minolta Magyarország Üzleti Megoldások Kft. (KMM), amely október végéig összesen 1,9 milliárd forint forgalmat bonyolított le. Ez mintegy 300 millióval több a szeptember végén zárult féléves gyorsmérleghez képest. Ez az eredmény – a tavalyi év azonos időszakához képest – mintegy 22 százalékos árbevétel-növekedést jelent. Mindez meghatározóan a cégcsoport megújult termékpalettájának, ezen belül is az új színes digitális dokumentumkezelő rendszerek itthon is nagy keresettségének köszönhető – összegezte a NAPI Gazdaságnak Papp Zoltán, a KMM ügyvezető igazgatója.
