A Viasat3 árbevétele dinamikusan növekedett a harmadik negyedévben, szeptemberben pedig rekordot ért el – derül ki a csatorna közleményéből. Júliustól szeptemberig 2004 azonos időszakához képest 76 százalékkal, 11-ről 18 millió svéd koronára (mintegy 480 millió forint) nőtt a televízió árbevétele. Az év első kilenc hónapjában 32 millióról 57 millió svéd koronára (mintegy 1,52 milliárd forint), 78 százalékkal emelkedett az árbevétel. Tájékoztatásuk szerint a bevételnövekedés hatására a harmadik negyedéves üzemi veszteség 4 millió svéd koronára, míg az első háromnegyed éves üzemi veszteség 16 millió svéd koronára csökkent; ez a két adat az előző évben 12, illetve 36 millió svéd korona volt.
