BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagyobb bevétel, kisebb veszteség a Viasatnál

2005. október 25. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Viasat3 árbevétele dinamikusan növekedett a harmadik negyedévben, szeptemberben pedig rekordot ért el – derül ki a csatorna közleményéből. Júliustól szeptemberig 2004 azonos időszakához képest 76 százalékkal, 11-ről 18 millió svéd koronára (mintegy 480 millió forint) nőtt a televízió árbevétele. Az év első kilenc hónapjában 32 millióról 57 millió svéd koronára (mintegy 1,52 milliárd forint), 78 százalékkal emelkedett az árbevétel. Tájékoztatásuk szerint a bevételnövekedés hatására a harmadik negyedéves üzemi veszteség 4 millió svéd koronára, míg az első háromnegyed éves üzemi veszteség 16 millió svéd koronára csökkent; ez a két adat az előző évben 12, illetve 36 millió svéd korona volt.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet