BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

EU-minősítést kapott a Délhús új hűtőháza

2005. október 24. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Délhús Rt. kétezer tonna kapacitású új hűtőháza megkapta az európai uniós minősítést, így rákerült az engedélyezett üzemek listájára – értesült a NAPI Gazdaság. A minősítés szerint az EU-n belül a Délhús bárhova szállíthatja termékeit, valamint olyan további országokba is, amelyek elfogadják az uniós szabályozást. A hűtőházat távol-keleti üzleti partnerekkel is készülnek elfogadtatni. A 450 millió forintból felépült, 2226 négyzetméteres hűtőház 14 dolgozót foglalkoztat.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet