BUX 139331.15 0,02 %
OTP 45480 0,4 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kartelleznek a nyíregyházi taxisok?

2005. július 28. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) július 27-én helyszíni vizsgálatot tartott a nyíregyházi taxitársaságoknál. A Rádió-Gold FM Taxit üzemeltető Gábriel Lux Taxi Kft., a Nyír-1 Taxit üzemeltető Nyír-1 Szakmai Egyesülés, a Főtaxit üzemeltető egyéni vállalkozó és a Szabolcs Taxit üzemeltető egyéni vállalkozó ellen azért indult versenyfelügyeleti eljárás, mert a GVH információi szerint a vállalkozások tárgyalásokat folytattak az idei tarifaemelésről. A hivatal jelenleg vizsgálja az ügyet, a döntésre még várni kell.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet