Dinamikusan nőtt a Viasat3 árbevétele a második negyedévben, s júniusban először zárt nullszaldóval hónapot a társaság – írja a FigyelőNet az MTI-Ecóra hivatkozva. A kereskedelmi televízió pr-menedzsere, Varró Balázs elmondta: április és június között a tavalyi év azonos időszakához képest 80 százalékkal, 13 millióról 24 millió svéd koronára (660 millió forint) nőtt a társaság árbevétele, míg az első félévben a tavalyi adathoz képest 86 százalékkal, 21 millióról 39 millió svéd koronára (1,06 milliárd forintra) nőtt a forgalom. A bővülés hatására júniusban az eredmény nullszaldós volt, míg a második negyedéves üzemi veszteség 2 millió, az első féléves pedig 12 millió svéd korona. A Viasat3 közönségaránya a második negyedévben a 18–49 évesek körében a tavalyi év azonos időszakában elért 4,6-ről 5,7 százalékra nőtt.
