BUX 139330.79 0,02 %
OTP 45340 0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gazdát cserélt a Café Reklám

2005. július 18. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Wallis-csoport eladta a marketingkommunikációval foglalkozó Café Reklám Kft. 85 százalékos üzletrészét a HO-ME 2000 Kft.-nek. Ez utóbbi társaság Nagy Györgynek, a Wallis korábbi vezérigazgatójának és résztulajdonosának érdekeltsége. A fennmaradó 15 százalékot továbbra is a Wallis jelenlegi menedzsmentje birtokolja – írja a FigyelőNet az MTI-Ecóra hivatkozva. A Café Reklám tavaly leányvállalataival együtt 3 milliárd forint árbevételt ért el, 600 millió forinttal többet az előző évinél. Az idén a cégcsoport 10–15 százalékos forgalombővülést tervez.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet