A Wallis-csoport eladta a marketingkommunikációval foglalkozó Café Reklám Kft. 85 százalékos üzletrészét a HO-ME 2000 Kft.-nek. Ez utóbbi társaság Nagy Györgynek, a Wallis korábbi vezérigazgatójának és résztulajdonosának érdekeltsége. A fennmaradó 15 százalékot továbbra is a Wallis jelenlegi menedzsmentje birtokolja – írja a FigyelőNet az MTI-Ecóra hivatkozva. A Café Reklám tavaly leányvállalataival együtt 3 milliárd forint árbevételt ért el, 600 millió forinttal többet az előző évinél. Az idén a cégcsoport 10–15 százalékos forgalombővülést tervez.
