A Fővárosi Bíróság szerdán megszüntette Kulcsár Attila házi őrizetét, és vele szemben lakhelyelhagyási tilalmat rendelt el. Kulcsár Attila Budapest területét csak külön engedéllyel hagyhatja el, és ellenőrzésre heti egy alkalommal köteles jelentkezni a bíróság által kijelölt rendőrkapitányságon – áll a bíróság MTI-hez eljuttatott közleményében. Az exbrókert, a K&H Equities egykori üzletágvezetőjét 20,8 milliárd forint értékű sikkasztással gyanúsítják, amivel 10,7 milliárd forint kárt okozott.
