BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Továbbra is Lepsényi István a MOSZ elnöke

2005. június 22. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Menedzserek Országos Szövetsége (MOSZ) tisztújító közgyűlésén ismét Lepsényi Istvánt, a Knorr-Bremse Kft. vezérigazgatóját választották meg a szövetség elnökének – írja a Menedzsment Fórum. A régi-új elnök szerint a MOSZ-nak az a feladata, hogy összefogja a hazai gazdaság irányító szereplőit, illetve meghatározó erő legyen a fejlődési irányvonalak megválasztásában. Lepsényi szerint a kormány és a közigazgatás hatékonyságát kellene javítani, a bürokratikus folyamatok leegyszerűsítésére, illetve egy kiszámíthatóbb gazdasági szabályozórendszer megalapozására lenne szükség. A szövetség hosszú távú céljai között az elnök a szervezet hatékonyságának növelését, minél szélesebb körben való elterjesztését, az álláspontok világos megfogalmazását, illetve a társadalmi szerepvállalás erősítését említette. Cél továbbá összegyűjteni a vállalatvezetők tapasztalatait, problémáikat, illetve a legkorszerűbb eszközöket a megoldásra. Ezt a tudásbázist kifelé, a kis- és középvállalatok, illetve az állami, közigazgatási szervek felé is közvetítené a MOSZ.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet