BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Magyarországra jön a Nordsee

2005. június 19. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Csehországban már megvetette a lábát a német halétteremlánc, és rövidesen – az osztrák leányvállalaton keresztül – Magyarországon és Lengyelországban is bemutatkozhat. Az első budapesti étterem a tervek szerint ősszel nyitja meg a kapuit, a lengyeleknek 2006-ig kell várniuk – idézi a FigyelőNet a Wirtschaftsblatt online-t. A terjeszkedést a Nordsee Österreich felügyeli és a leendő munkatársak képzését is innen irányítják. Az osztrák leánnyal ellentétben a Nordsee a két új célországban kizárólag franchise jogokat megvásárlókkal dolgozik. Csehországban már 2004 októberében megjelent a német cég, jelenleg Prágában és Brno városában működik Nordsee étterem, de lehet, hogy ősszel a cseh fővárosban megnyitják a második kirendeltséget is.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet