Az ÁPV Rt. még nem zárta le az MTV Rt. székházának eladásáról folyó tárgyalásokat. Az értékesítés feltétele, hogy a televízió tovább bérelhesse a Szabadság téri épületet - mondta Oravecz Péter, az ÁPV kommunikációs igazgatója. A Népszabadság csütörtöki számában azt írta, hogy ötévi sikertelen próbálkozás után sikerült vevőt találni a Tőzsdepalotára, van már egy kiválasztott cég, amely tulajdonosként be is jelentkezett az MTV-hez, hogy tárgyaljanak a bérleti szerződésről. A napilap szerint a jogcím nélküli használat elvileg azt is lehetővé tenné, hogy az új tulajdonos kirakja az MTV-t az épületből – írja a hvg.hu az MTI-re hivatkozva.
