A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) 5 millió forintra bírságolta a Pannon GSM Rt.-t, mivel a társaság egyik reklámkampányában a fogyasztók megtévesztésére alkalmas magatartást tanúsított – írja a hvg.hu az MTI-re hivatkozva. A GVH közleménye szerint a 2004 szeptemberében megkezdett „Közkívánatra” szlogenű reklámkampány a fogyasztók döntési szabadságának korlátozására alkalmas módon tájékoztatott a tarifákról. Így a tájékoztatás alapján a fogyasztók nem ismerhették fel pontosan, hogy csak meghatározott időpontig fizetik a reklámokban hangsúlyozott alacsonyabb akciós percdíjat, a szolgáltatás folyamatosan fizetendő percdíja magasabb. A Pannon a határozattal nem ért egyet, ezért ellene bírósági keresettel él.
