BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megnyílt a Csiki-Bege autópláza

2005. április 17. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mától fogadja az ügyfeleket az első olyan budapesti létesítmény, a Csiki-Bege autópláza, amelyben a különféle márkájú új és használt személyautók, kishaszonjárművek, motorkerékpárok, vízi járművek és alkatrészek, tartozékok megvásárlása mellett járműszerviz-, valamint egészségügyi, fitnesz-, banki, biztosítási és járműflotta-szolgáltatásokat is igénybe lehet venni. (Ezeken kívül konferenciaterem, oktatási központ és művészeti galéria is található az épületben.) A 18,5 ezer négyzetméteres komplexum több mint 3 milliárd forintból épült. A Szentendrei úton, a békásmegyeri lakótelep bejáratánál megvalósított fejlesztéshez szükséges forrás 75 százalékát az MKB nyújtotta hitelből, a fennmaradó részt saját erőből fedezte a beruházó cég, a Csiki-Bege Kft. A társaság társtulajdonosa és ügyvezető igazgatója, Csiki-Bege Lajos jelenleg hét-nyolc éves megtérüléssel számol. A tervek szerint legalább fél tucat autómárka alakítana ki értékesítőhelyet a plazában. Egyelőre négy cég veszi igénybe az épület nyújtotta lehetőségeket: a Fiat, a Lancia, a Subaru és a Mercedes. Bár korábban a Honda is késznek mutatkozott a nyitásra, ám az utolsó pillanatban visszalépett. Csiki-Bege szerint folynak még az egyeztetések, hogy e terv megvalósuljon, ám sem ennek részleteiről, sem a távolmaradás okáról nem kívánt nyilatkozni.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet