BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elkészült az Ebyl körmendi autókárpit-gyára

2005. március 31. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap adták át hivatalosan az Eybl International AG körmendi gyárát – írja a FigyelőNet az MTI-Ecóra hivatkozva. Az 5 ezer négyzetméter alapterületű szabászati üzem és logisztikai központ 12 millió eurós beruházással, alig öt hónap alatt készült el és rövidesen 400 embernek ad munkát a Rába-parti városban. Az Ebyl osztrák tulajdonosai stratégiai szerepet szánnak az új logisztikai bázisnak, terveik szerint Körmendről látják majd el a cég magyarországi, szlovákiai és romániai gyáregységeit.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet