Tegnap adták át hivatalosan az Eybl International AG körmendi gyárát – írja a FigyelőNet az MTI-Ecóra hivatkozva. Az 5 ezer négyzetméter alapterületű szabászati üzem és logisztikai központ 12 millió eurós beruházással, alig öt hónap alatt készült el és rövidesen 400 embernek ad munkát a Rába-parti városban. Az Ebyl osztrák tulajdonosai stratégiai szerepet szánnak az új logisztikai bázisnak, terveik szerint Körmendről látják majd el a cég magyarországi, szlovákiai és romániai gyáregységeit.
