Csepi Lajos, az ÁVÜ (az ÁPV Rt. jogelődje), a Fotex Rt. és az Index.hu egykori első embere, március 15-én távozott az InterCom vezérigazgatói posztjáról. Csepi 2001 nyarán, három és fél évvel ezelőtt az Indexnél betöltött vezető pozíciója helyett választotta az Andy Vajna által létrehozott InterComot. Irányítása alatt a cég megőrizte piacvezető szerepét mint a legnagyobb hazai filmforgalmazó vállalat. A társaság ezenkívül DVD-ket és VHS-eket forgalmaz és a 10 mozikomplexumból álló Hollywood Multiplex-lánc tulajdonosa is. Csepi Lajos pályáját az üzleti élet egészen más területén folytatja, ám erről bővebbet egyelőre nem lehet tudni. Az InterComot további intézkedésig a vállalat négy vezetője közösen irányítja.
