BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Távozott az InterCom éléről Csepi Lajos

2005. március 20. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Csepi Lajos, az ÁVÜ (az ÁPV Rt. jogelődje), a Fotex Rt. és az Index.hu egykori első embere, március 15-én távozott az InterCom vezérigazgatói posztjáról. Csepi 2001 nyarán, három és fél évvel ezelőtt az Indexnél betöltött vezető pozíciója helyett választotta az Andy Vajna által létrehozott InterComot. Irányítása alatt a cég megőrizte piacvezető szerepét mint a legnagyobb hazai filmforgalmazó vállalat. A társaság ezenkívül DVD-ket és VHS-eket forgalmaz és a 10 mozikomplexumból álló Hollywood Multiplex-lánc tulajdonosa is. Csepi Lajos pályáját az üzleti élet egészen más területén folytatja, ám erről bővebbet egyelőre nem lehet tudni. Az InterComot további intézkedésig a vállalat négy vezetője közösen irányítja.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet