BUX 139656.19 0,58 %
OTP 45690 0,86 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csökkent a T-Mobile részesedése(KIMARADT!!!)

2005. március 3. csütörtök, 15:48

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Januárban a magyarországi mobil-előfizetések száma 26 ezerrel, 8,753 millióra nőtt az előző hónaphoz képest. A decemberi bővülés ennél lényegesen nagyobb volt, 200 ezer fölötti. Január végén 8 753 268 hívásfogadásra képes SIM-kártya volt forgalomban az előző havi 8 727 188 után – olvasható a Nemzeti Hírközlési Hatóság honlapján. Az előfizetők száma havi összevetésben 0,3 százalékkal nőtt, éves szinten a bővülés 9,7 százalékos. A Vodafone piaci részesedése az előfizetésekből a decemberi 19,89-ról 19,93 százalékra nőtt, a Pannon GSM-é 33,91-ról 34,01 százalékra emelkedett, míg a T-Mobile szelete 46,20-ról 46,06-ra csökkent. A forgalmazásban részt vevő előfizetések száma (olyan készülékek, amelyekről az utóbbi három hónapban hívást vagy SMS-t indítottak) 8,195 millióra nőtt a decemberi 8123 ezerről. Ebben az összevetésben a T-Mobile 46,66, a Pannon 34,0, a Vodafone 19,34 százalékot tudhat magáénak a piacból, az előző havi 46,18, 34,1, illetve 19,71 százalék után.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet