Az üzleti évét március végén záró Fujitsu Siemens Computers Kft. 2004-ben 43 százalékkal növelte PC-eladásait, míg a noteszgépek és a mobiltelefonok értékesítését csaknem duplájára tornászta fel. Előbbiből 98 százalékkal, míg az utóbbiból 99 százalékkal adott el többet tavaly, mint 2003-ban – derül ki a társaság közleményéből. (Notebookból egyébként az utolsó negyedévben 138 százalékkal fogyott több, mint egy évvel korábban, s ezzel a társaság piacvezető lett ebben a szegmensben.) Poros Gábor, a Fujitsu Siemens Computers ügyvezető igazgatója szerint a cég az elmúlt naptári évben közel 30 százalékkal növelte árbevételét 2003-hoz képest, így a társaság március végén záruló pénzügyi évének várható eredményei is biztatóak. Az 1999 őszén létrehozott vállalat az előző, 2004. március 31-én zárult pénzügyi évét 7,03 milliárd forint árbevétel mellett 154,96 millió forint adózás előtti nyereséggel zárta.
