BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Befejeződött a szennyvízcsatorna-program Sarkadon

2004. október 7. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Két évvel ezelőtt indult el és tegnap befejeződött a mintegy egymilliárd forintos sarkadi szennyvízcsatorna-program. A település csatornahálózat-fejlesztésének 20 százalékát a környezetvédelmi alap célelőirányzatból, 40 százalékát állami céltámogatásból, 9,7 százalékát pedig a vízügyi célelőirányzatból biztosították, 110 millió forintot a lakosság állt a beruházásból.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet