BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Változás az Erste Bank felső vezetésében

2004. szeptember 9. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Bejelentette távozását az Erste Bank lakossági területért felelős ügyvezető igazgatója, az igazgatótanács tagja, Szép Péter. A bankár szeptember 15-ével válik meg a hitelintézettől, s a jövőben tanácsadással, illetve oktatással foglalkozik majd – tájékoztatott az Erste. A hitelintézet szerint Szép Péter az Erste Bank és a Postabank jogi fúziójáig sikeresen végrehajtotta a két pénzintézet termékeinek harmonizációját és a fiókhálózat egyesítését. Szép Péter maga kezdeményezte igazgatósági tagságának megszüntetését. Az Erste Bank lakossági üzletágának irányítását Kisbenedek Péter elnök-vezérigazgató veszi át, az igazgatótanács pedig szeptember 15-étől már csak öt taggal működik tovább. A távozó bankár volt egyébként az egyetlen igazgatósági tag, akit az Erste átvett a Postabankból.

Vigh Zsolt György
Vigh Zsolt György

Ez is érdekelhet