BUX 139275.02 -0,02 %
OTP 45260 -0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új támogatók az MLSZ-nél

2004. szeptember 8. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a válogatott számára tegnap új szponzori szerződéseket írt alá az LG-vel, a Mcdonald's-szel és a Vodafone-nal. (Mindhárom társaság kétéves együttműködést vállalt.) Az LG főszponzora, a Mcdonald's és a Vodafone prémium partnere lesz az MLSZ-nek. A sajtótájékoztatón ugyan elhangzott, hogy a „szövetségnek nincs takargatnivalója”, ennek ellenére a támogatási szerződések révén befolyt összegről az MLSZ és a cégek vezetői sem voltak hajlandóak nyilatkozni.
A szerződés értelmében a támogatók reklámfeliratai megjelennek a melegítőn, a szponzorfalon és a sajtókiadványokban – tájékoztatta lapunkat Gancer Gábor, az MLSZ sajtóosztályának vezetője. Az említettek mellett a válogatottat eddig is szereléssel ellátó Adidas is magasabb szintre emelte a szponzorációját, ám ennek részleteiről sem kívántak nyilatkozni az MLSZ részéről. Pellady Péter, a válogatott marketingfelelőse az előzőekhez hozzátette, hogy hamarosan újabb együttműködést jelentenek be, mégpedig egy nagy autógyárral, ám többet erről sem kívánt mondani, csupán annyit jegyzett meg, hogy a tárgyalások hamarosan véget érnek. A Vodafone részéről lapunknak elmondták, hogy a megállapodás értelmében mobiltávközlési szolgáltatásaikkal támogatják a szövetséget. A szolgáltatás révén – amely kizárólag a Vodafone Magyarország ügyfelei számára elérhető – hamarosan a Vodafone live! oldalain is nyomon követhetik az előfizetők a magyar labdarúgó-válogatott eredményeit.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet