BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bővíti romhányi gyárát a Widenta

2004. július 25. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Félmilliárd forintot költ csiszolóeszközöket és vágókorongokat gyártó romhányi üzemének fejlesztésére a Widenta Kft. – derül ki a cég közleményéből. A beruházás révén a gyár kapacitása a jelenlegi többszörösére nő. Az elmúlt napokban már munkába állt négy új vágótárcsagyártó gépsor, amelyekel az utóbbi időben jelentősen megnőtt külföldi igényeket kívánják kielégíteni. Felcsuti Zsolt, a Widenta tulajdonosa, az MPF Holding elnök-vezérigazgatója szerint a fejlesztések eredményeként a Widenta 2005-ben 1,5 milliárd forint, 2007-ben pedig 3 milliárd forint árbevételt érhet el.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet