BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kétmillió ember hulladékát gyűjti az ÖKO-Pannon

2004. július 21. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az idei második negyedévben az ÖKO-Pannon Kht. szerződéses partnereinek kibocsátása meghaladta a 100 ezer tonnát, melyből 58,3 ezer tonnát gyűjtöttek be és hasznosítottak – áll a társaság közleményében. Emellett az ÖKO-Pannon szerződéses partnereinek száma 1069-re emelkedett, s a társasággal szerződött régiók és önkormányzatok száma 23-ra nőtt, így a cég szelektív hulladékgyűjtési rendszerében érintett lakosok száma elérte a 2 milliót.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet