BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ötödével nőtt az eTel forgalma

2004. július 20. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az előző év azonos időszakához képest több mint 20 százalékkal növelte hangszolgáltatásainak forgalmát az első félévben az eTel Magyarország Kft. Az első hat hónapban 40 százalékkal nőtt a vállalat internetes és eDSL szolgáltatást igénybe vevő ügyfeleinek száma is. A forgalomnövekedés stabilizálta az eTel tavaly év végén elért pozitív üzemi eredményét és forrásokat szabadított fel az újabb technológiai fejlesztésekhez – áll a társaság közleményében.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet