BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Főző csatornát indít a Filmmúzeum

2004. július 19. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

TV Paprika néven új, a főzést középpontba állító tévéadást indít szeptembertől a Filmmúzeum mozicsatornát működtető társaság – írja az Index az MTI-re hivatkozva. „A TV Paprika célja, hogy megőrizze Magyarország és a környező országok kulináris hagyományát, népszerűsítse a hazai konyha tradicionális értékeit és bemutassa a kelet-közép-európai régión kívüli, meghatározó fontosságú nemzeti konyhákat, gasztronómiai eseményeket” – mondta Prokopp Dóra vezérigazgató. A tematikus műholdas, kódolt műsor szeptembertől napi két órában jelentkezik a Filmmúzeumon, november elejétől pedig napi 14 órás adásidővel már saját sávon sugározza műsorait. Az adó saját gyártású magyar és regionális, illetve vásárolt külföldi műsoraiban azt mutatja be, hogyan készülnek a különböző ételek, de nézői megismerkedhetnek a világ meghatározó gasztronómiai kultúráival is.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet