Az idei év második negyedévében – csakúgy mint az elsőben – 30 százalékos piaci részesedést szerzett Magyarországon a Sony Ericsson – jelentette be a társaság. (A szolgáltatók szerint 450 ezer mobiltelefon kelt el.) Wágner Tibor cégvezető megjegyezte: tavaly a magyar leány 350 ezer készüléket értékesített, amivel 15 százaléknál valamivel nagyobb piaci részesedést szereztek. (Az anyavállalat eredményeiről lásd cikkünket a 6. oldalon.)
