BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Magyarországon jól teljesített a Sony Ericsson

2004. július 15. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az idei év második negyedévében – csakúgy mint az elsőben – 30 százalékos piaci részesedést szerzett Magyarországon a Sony Ericsson – jelentette be a társaság. (A szolgáltatók szerint 450 ezer mobiltelefon kelt el.) Wágner Tibor cégvezető megjegyezte: tavaly a magyar leány 350 ezer készüléket értékesített, amivel 15 százaléknál valamivel nagyobb piaci részesedést szereztek. (Az anyavállalat eredményeiről lásd cikkünket a 6. oldalon.)

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet