Az idén a Hilltop Neszmély Rt. kapta az év pincészetének járó díjat – jelentették be a Hegyközségek Nemzeti Tanácsa, a Magyar Szőlő- és Bortermelők Szövetsége és a Magyar Borakadémia képviselői. A döntést minden évben a borok minősége alapján hozzák meg. A társaság az elmúlt évben összesen csaknem 7,5 millió palack bort adott el, döntően a külpiacon. Így a társaság forgalma meghaladta a 3 milliárd forintot, ami 10 százalékos bővülést jelent a megelőző évhez képest.
