A lapunk által megkérdezett üzemanyag-forgalmazó vállalatoknál, az Agip, a Mol, az OMV és a Shell benzinkútjainál eddig nem okozott látványos forgalomcsökkenést az üzemanyagok árának elmúlt hetekben tapasztalható emelkedése. A helyzet viszont „törékeny”, a Shell számításai szerint egy újabb, literenként 15-20 forintos drágulás már számottevő forgalomcsökkenést okozna. A cég tapasztalatai szerint két-három forintos emelések csupán előrehozott vásárlást indukálnak, ami átlag négy-öt napig okoz forgalomcsökkenést.
Némi gyógyírt jelenthet azonban, hogy a Mol Rt. csütörtöktől 2 forinttal mérsékli a motorbenzin literenkénti fogyasztói árát, a gázolajét pedig 4 forinttal. Így a 95-ös ólmozatlan benzin ára literenként 250,50 forintba, míg a gázolaj 220,0 forintba kerül majd. A lépést elsősorban azzal indokolták, hogy a májusi jelentős drágulások után az elmúlt napokban kismértékben esett a kőolaj és az olajszármazékok ára. Hangsúlyozták, a piaci helyzet bizonytalan, amit jól mutat, hogy a hét végi szaúd-arábiai terrortámadás és túszdráma nyomán tegnap már ismét erőteljesen drágult az olaj.
A benzinforgalmazó társaságok az áringadozások kapcsán hangsúlyozták: az üzemanyag jövedékiadó-tartalmának nemrég bejelentett változása nagyobb odafigyelést követel meg a cégek elszámolásainak készítésekor is, hiszen a nagyobb társaságok évente közel egymilliárd liter üzemanyagot értékesítenek, ami napi átlagban 1,5-3,0 millió litert forgalmat jelent. A lapunknak válaszoló cégeknél elmondták, hogy informatikai rendszerükkel követni tudják az egyik napról a másikra megváltoztatott jövedékiadó-mértéket. Komolyabb pluszmunkát egyik társaságnál sem okoz a szükséges módosítás, hiszen csak az adóérték beállításáról van szó, s erre a cégek számviteli és informatikai rendszere alkalmas. Változtatásra akkor lesz szükség, ha elfogadják azt a törvénymódosítást, amely szerint a kiskereskedelmi forgalomban kiállított számlákon is fel kell tüntetni az adótartalmat, ez például az Agipnál 3-4 millió forint pluszkiadást jelenthet.
