BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Áprilisban 46 ezer előfizetőt gyűjtöttek a mobilcégek

2004. május 26. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A mobiltelefon-előfizetések száma áprilisban 46 ezerrel emelkedett, ami 0,6 százalékos bővülést jelent márciushoz képest – derül ki a Nemzeti Hírközlési Hatóság adataiból. Április végén a három szolgáltató összesen 8 millió 96 ezer előfizetést tartott nyilván, ami 13,5 százalékkal haladja meg a tavalyi év hasonló időszakában mért adatot. A Vodafone részesedése az előfizetésekből a márciusi 17,3 százalékról 17,58 százalékra nőtt, a Westel Mobilé (május óta T-Mobile) minimális mértékben, 47,68 százalékról 47,64 százalékra mérséklődött, míg a Pannon GSM-é 35,03 százalékról 34,78 százalékra csökkent.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet