BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szeged is beszáll a Pickbe

2004. május 18. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szegedi önkormányzat 5 százalékos részvénypakettet vásárol a Bábolna Nemzeti Agrárholding Befektetési (BNAB) Rt.-ben, amelyet nemrég hozott létre a Pick Szeged Rt. felvásárlására a Bábolna Rt. (NAPI Gazdaság, 2004. május 13., 5. oldal). A Pick részvényeinek megvásárlása után a helyhatóságnak további egy évig opciója van arra, hogy még 5 százalékot szerezzen a BNAB-ben. Az erről szóló tárgyalások már lezárultak, Botka László, Szeged polgármestere megkapta az általa szükségesnek tartott garanciákat, a megállapodást pedig ma írják alá.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet